TopDoktor Lekáreň Ambulancie našich lekárov zostávajú otvorené aj počas obmedzenia pohybu. Objednať sa môžete online ako ste zvyknutí, prajeme veľa zdravia. Ambulancie našich lekárov zostávajú otvorené aj počas obmedzenia pohybu. Objednať sa môžete online ako ste zvyknutí, prajeme veľa zdravia.
Predstavenie TopDoktor

Predstavenie TopDoktor

TopDoktor je najväčším internetovým portálom na objednanie k lekárovi v Slovenskej republike. Vďaka TopDoktor môžete navštíviť lekára komfortne a bez čakania, komunikovať s lekárom cez videohovor alebo si len vyžiadať eRecept. Spolupracujeme so stovkami lekárov vo všetkých špecializáciách a s mnohými zdravotníckymi zariadeniami.

Lekári a zdravotnícke zariadenia využívajú náš rezervačný systém ako vlastný online kalendár. Pacienti si môžu cez nás rezervovať termín na vyšetrenie. Svoj termín si môžu zmeniť alebo zrušiť bez nutnosti volania do lekárovej ambulancie. E-mail alebo SMS notifikácia pred každým vyšetrením je samozrejmosťou.

Našimi službami znižujeme administratívnu záťaž ambulancií – menej telefonátov, menej pacientov zabúdajúcich na termíny, viac času pre lekárov na pacientov.

 

Ako na to

Prostredníctvom TopDoktor si pacient zvolí preferovaný voľný dátum a čas návštevy lekára. Systém mu následne automaticky potvrdí vybraný termín formou notifikačného e-mailu. Pacient tak môže urobiť kedykoľvek a kdekoľvek a nemusí stráviť celý deň čakaním u svojho lekára alebo obťažujúcimi telefonátmi do lekárovej ambulancie.

 

Prečo TopDoktor

Výhody pre pacientov:

  • Rýchla rezervácia dostupného termínu kedykoľvek a kdekoľvek
  • Rezervácia termínu možná 24 hodín denne aj mimo ordinačných hodín lekára
  • Informácie o ordinačných hodinách, dovolenke a ordinácií lekára
  • Informácie o zarezervovaní termínu prostredníctvom e-mailu alebo sms
  • Objektívne hodnotenie Top Doktorov podľa spokojnosti pacientov
  • Zaujímavé novinky zo sveta zdravia, výživy a fitnes
  • Celkové zvýšenie komfortu a informovanosti pacienta
  • 24 hodinová online podpora
 

Poslanie

Poslaním projektu je reagovať na čoraz väčšie prenikanie IT služieb do zdravotníctva a poskytovať pacientom aj lekárom výnimočnú službu, ktorá im zjednoduší každodenný život.