TopDoktor Lekáreň Ambulancie našich lekárov zostávajú otvorené aj počas obmedzenia pohybu. Objednať sa môžete online ako ste zvyknutí, prajeme veľa zdravia. Ambulancie našich lekárov zostávajú otvorené aj počas obmedzenia pohybu. Objednať sa môžete online ako ste zvyknutí, prajeme veľa zdravia.

Ste lekár alebo zdravotnícke zariadenie? Objavte výhody TopDoktor

Lekári a zdravotnícke zariadenia

Kto sme?

Internetový portál TopDoktor.sk predstavuje aplikáciu, umožňujúcu objednanie k lekárovi cez internet. Spolupracujeme so stovkami lekárov vo všetkých špecializáciách a s mnohými zdravotníckymi zariadeniami.

Lekári a zdravotnícke zariadenia využívajú náš objednávací systém ako vlastný online kalendár. Ovládanie je jednoduché a intuitívne, možno ho prispôsobiť osobitným potrebám akéhokoľvek lekára v akomkoľvek zdravotníckom zariadení. E-mail a SMS notifikácia pacientom pred každým vyšetrením je samozrejmosťou.

Znižujeme administratívnu záťaž ambulancií – menej telefonátov, menej pacientov zabúdajúcich na termíny, viac času pre lekárov na pacientov.

Recenzie od lekárov?

Výhody spolupráce?

Viac ušetreného času

Vieme sa prispôsobiť všetkým špecializáciám a zdravotníckym zariadeniam. Znižujeme počet telefonátov do ordinácie a pomáhame lekárom a ich personálu získať cenný čas pre pacientov. Rezervácia termínu zaberie len pár sekúnd.

Online kalendár

Majte k dispozícií všetky potrebné informácie o svojich pacientoch. Termíny pacientov zmeníte alebo zrušíte bez nutnosti volania.

Menej zabúdajúcich pacientov

Po rezervácii termínu pacient obdrží potvrdzujúci e-mail a 24 hodín pred návštevou lekára notifikačný e-mail alebo SMS. Pacienti tak už viac nebudú zabúdať na svoje termíny. Lekári a personál majú o objednaných pacientoch dokonalý prehľad a kontrolu.

SMS notifikácia

Pacientom zasielame 24hodín pred každým vyšetrením notifikačnú SMS. Eliminujeme tak situácie, kedy pacienti na vopred dohodnutý termín zabudnú.

AMBULANCIA

Predstavte seba a svoju ambulanciu svojim pacientom a ponúknite pacientom dostupné termíny online.

TERMÍNY

Nastavte si, kedy sa budú vaši pacienti objednávať. Môžete zverejniť termíny, ktoré budú pre pacientov viditeľné na internete.

Garancia nových pacientov

V prípade záujmu vieme lekárom ako jediní garantovať nových pacientov. Naši konzultanti pripravia vašu reklamnú kampaň od A po Z. Vysoká návštevnosť portálu spolu s kvalitnou reklamou prináša nových pacientov.

Google adwords Google adwords

Vytvorením reklamnej kampane vo vyhľadávači Google presne na mieru, prinesieme nových pacientov zodpovedajúcich vašim potrebám.

24-HODINOVÁ PODPORA

Lekárom aj pacientom poskytujeme technickú podporu dostupnú 24 hodín denne, 7 dní v týždni. Noví aj súčasní pacienti si môžu zarezervovať dostupný termín presne podľa požiadaviek lekára alebo zdravotníckeho zariadenia cez počítač, tablet alebo mobilný telefón.

ZÁKAZNÍCKA PODPORA

Naša podpora je dostupná online 24 hodín denne pre vaše potreby. V prípade, že si neviete dať s obsluhou systému rady, poskytneme prvú pomoc.

Média o nás?

Ste lekár alebo zdravotnícke zariadenie? Objavte výhody TopDoktor

Lekári a zdravotnícke zariadenia