TopDoktor Lekáreň Ambulancie našich lekárov zostávajú otvorené aj počas obmedzenia pohybu. Objednať sa môžete online ako ste zvyknutí, prajeme veľa zdravia. Ambulancie našich lekárov zostávajú otvorené aj počas obmedzenia pohybu. Objednať sa môžete online ako ste zvyknutí, prajeme veľa zdravia.
 

Pomoc

 

1. Vyhľadáte lekára

TopDoktor vám umožní prostredníctvom interaktívneho vyhľadávacieho panelu nájsť svojho lekára. Môžete vyhľadávať podľa mena, špecializácie alebo miesta.

 

2. Vyberiete si voľný termín

Po výbere konkrétneho lekára si vyberiete voľný dátum a čas návštevy lekára, vyplníte svoje kontaktné údaje a potvrdíte rezerváciu. Môžete tak urobiť kedykoľvek a kdekoľvek.

 

3. Návšteva lekára

Vy aj váš lekár ste informovaní o úspešnej rezervácii termínu. Vďaka internetovému portálu TopDoktor tak môžete navštíviť lekára komfortne a bez čakania.

Často kladené otázky

Vyhľadáte lekára prostredníctvom mena, špecializácie alebo mesta. Následne si zvolíte u vybraného lekára dostupný termín. V ďalšom kroku sa prihlásite alebo registrujete, vyplníte kontaktné údaje a uvediete telefónne číslo, na ktoré vám zašleme overovaciu SMS, ktorú použijete na dokončenie rezervácie. Po úspešnej rezervácii termínu obdržíte potvrdzovací e-mail. Proces rezervácie termínu je časovo obmedzený na 15 minút. V prípade, ak máte záujem o rezervovanie termínu bezplatne bez využitia technických služieb, napíšte nám písomnú žiadosť na adresu: TopDoktor, s.r.o., Hrachová 16/C, 821 05 Bratislava, Slovenská republika, kde uvediete meno a špecializáciu lekára, ktorého chcete navštíviť a my Vám rezervujeme voľný termín u vybraného lekára. O vybavení Vašej žiadosti Vás budeme bezodkladne informovať písomne na adrese Vami uvedenej v žiadosti.
Vyhľadáte lekára prostredníctvom mena, špecializácie alebo mesta. Následne si zvolíte u vybraného lekára dostupný termín. V rezervačnom formulári vyplníte kontaktné údaje osoby, ktorej rezervujete termín. Pri overení telefónneho čísla uvádzate svoje telefónne číslo (nie osoby, pre ktorú termín rezervujete), na ktoré vám zašleme overovaciu SMS, ktorú použijete na dokončenie rezervácie. Po úspešnej rezervácii termínu obdržíte potvrdzovací e-mail. Proces rezervácie termínu je časovo obmedzený na 15 minút.
Pre zmenu údajov na rezervácií, sa stačí prihlásiť do svojho konta. Kliknutím na "Zmena termínu" si môžete údaje zmeniť a v prípade záujmu si môžete termín zmeniť na iný dátum.
Proces rezervácie termínu je časovo obmedzený na 15 minút. Akonáhle čas uplynie, termín sa stane opäť dostupným pre iných pacientov. Odporúčame preto svoju rezerváciu dokončiť do 15 minút.
Vyplňte kontaktný formulár tu: http://www.topdoktor.sk/promo-page/ Po vyplnení Vás kontaktujeme a zriadime Vám prístup do TopDoktor.
Nebojte sa, potvrdzujúci e-mail sa pravdepodobne nachádza vo vašej nevyžiadanej pošte (spam). Overte si preto svoju e-mailovú schránku.
Ak ste svoj e-mail aj tak nenašli, prihláste sa do „Moje konto“, vyplníte svoj prihlasovací e-mail a heslo. Po prihlásení máte prehľad o všetkých svojich termínoch.
V prípade problémov nás môžete kontaktovať na info@topdoktor.sk
Ak sa chcete registrovať kliknite vpravo hore na „Moje konto“ a vyberte možnosť „Registrovať“ a vyplníte svoje kontaktné údaje.
Ak ste zabudli svoje heslo kliknite vpravo hore na „Moje konto“ a vyberte možnosť „Zabudli ste heslo?“. Následne vyplníte svoj prihlasovací e-mail, na ktorý obdržíte nové heslo, ktoré si v prípade potreby viete zmeniť po prihlásení do „Moje konto“ v časti „Profil/Nastavenia“.
Na rezerváciu termínu je potrebné, aby si lekár aktivoval svoj online kalendár. Aktívne pracujeme na aktivácií, čo najväčšieho množstva lekárov.
Ak je v profile lekára „Žiadny voľný termín“, znamená to, že sú všetky termíny lekára dostupné k online rezervácii obsadené. Kontaktujte preto lekára telefonicky, aby vedel, že máte o online rezerváciu záujem.
Po úspešnej rezervácií termínu lekár ihneď obdrží notifikačný e-mail, v ktorom sú všetky podstatné informácie o vašej rezervácii. Nezabudnite si vziať potvrdenie o úspešnej rezervácii so sebou k lekárovi. Odporúčame si zistiť, či nepotrebujete k lekárovi aj výmenný lístok.
Po úspešnej rezervácii je lekár ihneď informovaný o vašom termíne. Nemusíte preto nikam volať, stačí si len vziať so sebou potvrdenie o úspešnej rezervácii a prísť na termín, ktorý ste si rezervovali.
Stačí sa prihlásiť do „Moje konto“, vyplníte svoj prihlasovací e-mail a heslo. Po prihlásení máte prehľad o všetkých svojich termínoch, pri každom termíne máte možnosť do 24 hodín od plánovaného termínu svoj termín zmeniť alebo zrušiť. Kliknite na jednu z možností a potvrďte. Následne obdržíte potvrdzujúci e-mail, v ktorom budete informovaný o zmene alebo zrušení termínu.

Upozornenie: V prípade, ak pri termíne nebude možnosť zmeniť alebo zrušiť, kontaktuje nás prostredníctvom e-mailu na: info@topdoktor.sk
Ak chcete zmeniť alebo doplniť osobné údaje, stačí sa prihlásiť do „Moje konto“, vyplníte svoj prihlasovací e-mail a heslo. Po prihlásení kliknite na „Profil/Nastavenia“ kde máte možnosť zmeniť vaše osobné údaje.

Zmeňte čo potrebujete a kliknite „Uložiť“!
Našou povinnosťou je chrániť vaše osobné údaje. Vďaka našim šifrovacím algoritmom sú vaše dáta bezpečne zašifrované. Viac informácií nájdete v sekcii Osobné údaje a cookies.
Ak sa neviete prihlásiť do svojho účtu, skúste si nechať poslať heslo tu: https://www.topdoktor.sk/login/forgot. Ak by ani to nefungovalo, neváhajte nás kontaktovať.
Ak sa chcete vyhnúť čakaniu u lekára, zvážte konzultáciu online. Pokračujte v liečbe aj napriek tomu, že ste doma pomocou diaľkovej konzultácie. Je to jednoduché a rýchle ako konzultácia v ordinácii. Vyberáte si z lekárov, ktorí ponúkajú online konzultácie. Vyhľadávať lekára môžete podľa mena, špecializácie alebo mesta. Vyberiete si vyhovujúci termín a vyplníte svoje údaje. Lekári ponúkajú konzultáciu prostredníctvom chatu, telefónu alebo videa.