TopDoktor Lekáreň Ambulancie našich lekárov zostávajú otvorené aj počas obmedzenia pohybu. Objednať sa môžete online ako ste zvyknutí, prajeme veľa zdravia. Ambulancie našich lekárov zostávajú otvorené aj počas obmedzenia pohybu. Objednať sa môžete online ako ste zvyknutí, prajeme veľa zdravia.
 

Pomoc

Máte otázku? My máme odpoveď

Vyhľadáte lekára prostredníctvom mena, špecializácie alebo mesta. Následne si zvolíte u vybraného lekára dostupný termín. V ďalšom kroku sa prihlásite alebo registrujete, vyplníte kontaktné údaje a uvediete telefónne číslo, na ktoré vám zašleme overovaciu SMS, ktorú použijete na dokončenie rezervácie. Po úspešnej rezervácii termínu obdržíte potvrdzovací e-mail. Proces rezervácie termínu je časovo obmedzený na 15 minút. V prípade, ak máte záujem o rezervovanie termínu bezplatne bez využitia technických služieb, napíšte nám písomnú žiadosť na adresu: TopDoktor, s.r.o., Hrachová 16/C, 821 05 Bratislava, Slovenská republika, kde uvediete meno a špecializáciu lekára, ktorého chcete navštíviť, Vaše kontaktné údaje - meno a priezvisko, e-mail, telefón a my Vám rezervujeme voľný termín u vybraného lekára. O vybavení Vašej žiadosti Vás budeme bezodkladne informovať písomne na adrese Vami uvedenej v žiadosti.
Stačí sa prihlásiť do „Moje konto“, vyplníte svoj prihlasovací e-mail a heslo. Po prihlásení máte prehľad o všetkých svojich termínoch, pri každom termíne máte možnosť do 12 hodín od plánovaného termínu svoj termín zmeniť alebo zrušiť. Kliknite na jednu z možností a potvrďte. Následne obdržíte potvrdzujúci e-mail, v ktorom budete informovaný o zmene alebo zrušení termínu.

Upozornenie: V prípade, ak pri termíne nebude možnosť zmeniť alebo zrušiť, kontaktuje nás prostredníctvom e-mailu na: info@topdoktor.sk Pri kontaktovaní zákazníckej podpory nezabudnite uviesť Rezervačné ID.
Pre zmenu údajov na rezervácií, sa stačí prihlásiť do svojho konta. Kliknutím na "Zmena termínu" si môžete údaje zmeniť a v prípade záujmu si môžete termín zmeniť na iný dátum.
Nebojte sa, potvrdzujúci e-mail sa pravdepodobne nachádza vo vašej nevyžiadanej pošte (spam). Overte si preto svoju e-mailovú schránku.
Ak ste svoj e-mail aj tak nenašli, prihláste sa do „Moje konto“, vyplníte svoj prihlasovací e-mail a heslo. Po prihlásení máte prehľad o všetkých svojich termínoch.
V prípade problémov nás môžete kontaktovať na info@topdoktor.sk
Na rezerváciu termínu máte komfortných 30 minút a po celú túto dobu je termín pre Vás exkluzívne obsadený. Ak náhodou proces rezervácie zrušíte skôr, termín sa znovu uvoľní po 30 minútach.
Vyhľadáte lekára prostredníctvom mena, špecializácie alebo mesta. Následne si zvolíte u vybraného lekára dostupný termín. V rezervačnom formulári vyplníte kontaktné údaje osoby, ktorej rezervujete termín. Pri overení telefónneho čísla uvádzate svoje telefónne číslo (nie osoby, pre ktorú termín rezervujete), na ktoré vám zašleme overovaciu SMS, ktorú použijete na dokončenie rezervácie. Po úspešnej rezervácii termínu obdržíte potvrdzovací e-mail. Proces rezervácie termínu je časovo obmedzený na 15 minút.
Proces rezervácie termínu je časovo obmedzený na 30 minút. Akonáhle čas uplynie, termín sa stane opäť dostupným pre iných pacientov. Odporúčame preto svoju rezerváciu dokončiť do 30 minút.
V prípade ak nemáte záujem o náhradný termín je možné vyžiadať si vrátenie platby po prihlásení sa do vášho konta.
Po úspešnej rezervácii sa vám konto vytvorí automaticky. Prihlasovací email je email na ktorý bola rezervácia vytvorená. Ak svoje heslo nepoznáte využite možnosť zabudnutého hesla pre získanie nového hesla tu: https://www.topdoktor.sk/login/forgot