TopDoktor Lekáreň Ambulancie našich lekárov zostávajú otvorené aj počas obmedzenia pohybu. Objednať sa môžete online ako ste zvyknutí, prajeme veľa zdravia. Ambulancie našich lekárov zostávajú otvorené aj počas obmedzenia pohybu. Objednať sa môžete online ako ste zvyknutí, prajeme veľa zdravia.
 

Pomoc

Máte otázku? My máme odpoveď

Na každé špecializované vyšetrenie je potrebné mať so sebou výmenný lístok od obvodného lekára.
Vyplňte kontaktný formulár tu: http://www.topdoktor.sk/promo-page/ Po vyplnení Vás kontaktujeme a zriadime Vám prístup do TopDoktor.
Na rezerváciu termínu je potrebné, aby si lekár aktivoval svoj online kalendár. Aktívne pracujeme na aktivácií, čo najväčšieho množstva lekárov.
Ak je v profile lekára „Žiadny voľný termín“, znamená to, že sú všetky termíny lekára dostupné k online rezervácii obsadené.
Po úspešnej rezervácií termínu lekár ihneď obdrží notifikačný e-mail, v ktorom sú všetky podstatné informácie o vašej rezervácii. Nezabudnite si vziať potvrdenie o úspešnej rezervácii so sebou k lekárovi. Odporúčame si zistiť, či nepotrebujete k lekárovi aj výmenný lístok.
Po úspešnej rezervácii je lekár ihneď informovaný o vašom termíne. Nemusíte preto nikam volať, stačí si len vziať so sebou potvrdenie o úspešnej rezervácii a prísť na termín, ktorý ste si rezervovali.
Ak sa chcete vyhnúť čakaniu u lekára, zvážte konzultáciu online. Pokračujte v liečbe aj napriek tomu, že ste doma pomocou diaľkovej konzultácie. Je to jednoduché a rýchle ako konzultácia v ordinácii. Vyberáte si z lekárov, ktorí ponúkajú online konzultácie. Vyhľadávať lekára môžete podľa mena, špecializácie alebo mesta. Vyberiete si vyhovujúci termín a vyplníte svoje údaje. Lekári ponúkajú konzultáciu prostredníctvom chatu, telefónu alebo videa.
Pre informovanie sa o výsledkoch vyšetrenia, termíne odberov prípadne odbornú konzultáciu kontaktujte prosím priamo ambulaciu lekára. Všetky potrebné kontakty nájdete v profile lekára na našom portále.