TopDoktor Lekáreň Ambulancie našich lekárov zostávajú otvorené aj počas obmedzenia pohybu. Objednať sa môžete online ako ste zvyknutí, prajeme veľa zdravia. Ambulancie našich lekárov zostávajú otvorené aj počas obmedzenia pohybu. Objednať sa môžete online ako ste zvyknutí, prajeme veľa zdravia.
 

Pomoc

Máte otázku? My máme odpoveď

Ak ste zabudli svoje heslo kliknite vpravo hore na „Moje konto“ a vyberte možnosť „Zabudli ste heslo?“. Následne vyplníte svoj prihlasovací e-mail, na ktorý obdržíte nové heslo, ktoré si v prípade potreby viete zmeniť po prihlásení do „Moje konto“ v časti „Profil/Nastavenia“.
Ak sa chcete registrovať kliknite vpravo hore na „Moje konto“ a vyberte možnosť „Registrovať“ a vyplníte svoje kontaktné údaje.
Ak chcete zmeniť alebo doplniť osobné údaje, stačí sa prihlásiť do „Moje konto“, vyplníte svoj prihlasovací e-mail a heslo. Po prihlásení kliknite na „Profil/Nastavenia“ kde máte možnosť zmeniť vaše osobné údaje.

Zmeňte čo potrebujete a kliknite „Uložiť“!
Našou povinnosťou je chrániť vaše osobné údaje. Vďaka našim šifrovacím algoritmom sú vaše dáta bezpečne zašifrované. Viac informácií nájdete v sekcii Osobné údaje a cookies.
Ak sa neviete prihlásiť do svojho účtu, skúste si nechať poslať heslo tu: https://www.topdoktor.sk/login/forgot. Ak by ani to nefungovalo, neváhajte nás kontaktovať.